Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Gasną światła gdy włączam migacz

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Gasną światła gdy włączam migacz

    Zamieszczone przez Marian 2
    Przestrzegam przed robieniem lub przerabianiem świateł na "podwójne", tak, jak to zrobil kolega Kamil 1984. Takie przeróbki są nie legalne. Wszystkie światła samochodu posiadają homologację, i jakie kolwiek zmiany są nie dzwolone, nawet jeżeli są to zmiany "na lepsze".
    Swego czasu w podobny sposob "ulepszyłem" tylne lampy w Dacii 1300. Też były to duże, ładne klosze, i aż się prosiły o taką przeróbkę.
    Przy pierwszej kontroli na drodze musiałem dodatkowe połaczenie usunąć, i obeszło się bez mandatu i zabrania dowodu rejestracyjnego tylko dlatego, że dało się przeróbkę usunąc na miejscu, i w małym mieście wszyscy trochę się znają z widzenia.
    haha Dobre.
    Czyli reasumując to jeśli w octavi II w lampie tylnej spali się jedna żarówka (a jest tam ich cztery) to co? Lampa traci homologację?
    Zobacz Kolego że teraz we wszystkich nowych samochodach masz po kilka żarówek w kloszach tylnich po to aby zwiększyć bezpieczeństwo na drodze.
    A tak apropo czy ktoś widział Policjanta który stoi z biblioteką książek i sprawdza czy w octavii jest jedno czy dwa światła? przecież na kloszu nic nie pisze


    pozdrawiam
    mmarek66

  • #2
    [O1] Gasną światła gdy włączam migacz

    Ostatnio pojawił się u mnie problem z gasnącymi światłami jak włączam migacz. Problem prawdopodobnie związany jest z manetką bo jak trochę ruszę manetką w prawo albo lewo to światła się zaswiecają. Problem pojawia się sporadycznie i z wewnątrz nie jest w żaden sposób zauważalny(chyba że jest noc).
    Czy ktoś z was spotkał się z takim problemem?
    Na chłopski rozum tam się jakiś styk może zabrudził i trzebaby przeczyścić - jak się ktoś już w to bawił to prosiłbym a jakąś instrukcje jak siedo tego dostać

    [ Dodano: Sro 28 Paź, 09 12:39 ]
    nikt nie miał takiego problemu?

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X